Chrome: SpecForce

Hikayesi 2170 yılında geçen strateji ve savaş oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 337 MB
  • Version
  • Dil İngilizce
  • Firma Techland
2170 yılında ABD nin özel silahlı gücü olan özel timinde görev alan bir ajan olarak görev aldığımız etkileyici bir oyun olan Chrome: SpecForce sizlerle.
2170 yılında ABD nin özel silahlı gücü olan özel timinde görev alan bir ajan olarak görev aldığımız etkileyici bir oyun olan Chrome: SpecForce sizlerle.

Yönettiğimiz karakterin hızlı hareket etme, zaman yavaşlatma ki buna Max Payne' den aşinayız, görünmez olabilme gibi bir kaç üstün özelliği bulunuyor. Chrome SpecForce oyununda kahramanımızın üzerinde çelikten yapılmış zırh sayesinde bütün zorluklara göğüs gereceksiniz, bahsedilen zırhlı elbisede çok fazla özellikler var ve teknolojinin son savunma silahlarını da içerisinde barındırabiliyor.  Size yardımcı olacak olan silahlar oldukça etkili ve yakınlaşma özelliğine sahip tek atış veya seri atışlara alabileceğiniz mükemmel bir sniper silahınız olması sizi bu oyunda gerçekten çok rahatlatacaktır.

Envanter ekranı karşınıza geldiğinde hem ölü düşmanların üzerindeki malzemeleri almanız, hem de elinizdeki malzemeleri ayarlayabiliyorsunuz.

Oyunda bütün bunlara ek olarak harika bir özellik daha mevcut. Oyunda düşman mekanlarının kapılarını açmak için çeşitli şifreler bilmemiz gerekiyor. Zaman zaman bu şifreleri bilsek de neredeyse kapıların tamamını açmak için kapıdaki bilgisayar sistemini hackleyerek devre dışı duruma getirmemiz gerekiyor. Hack işlemi ise kapıda bulunan HACK butonuna bastığınızda karşınıza çıkan aynısı bul tarzında bir bulmacayı çözerek gerçekleştiriliyor.

Oyunun tam sürümünde ayrıca çoklu oyuncu seçeneğinde 32 kişiye kadar LAN üzerinden multiplayer, 128 kişiye kadar da internet üzerinden multiplayer olarak oynamak mümkün. 

Grafikleri, oyunun içinde kullanılan teknolojiler, efektler ve hikayesi ile muhteşem bir strateji oyunu olarak öne çıkan Chrome: SpecForce' i kesinlikle ama kesinlikle denemelisiniz. İyi eğlenceler.
Daha Fazla Göster
Chrome: SpecForce indir